Jak to funguje

Pronájem skladů u COOLTAINERS. Jednoduše, rychle a pohodlně

S námi pronájem skladu vyřešíte online a rychle do 24 hodin. Vybrat si můžete prostor od 3 do 200 m2 a získáte přímý přístup autem.

Přemýšlíte o pronájmu skladu pro osobní nebo firemní účely? Řešíte, jakou společnost vybrat? Na COOLTAINERS se můžete vždycky spolehnout. Zjistěte, proč jsou zrovna naše sklady ideální k pronájmu a jak je to s námi všechno náramně jednoduché. 

Obsah článku

Když už místo nestačí, je ideální pronajmout si externí skladový prostor
Pronájem skladu s COOLTAINERS probíhá snadno a online
Sklady a kontejnery různých velikostí na různých místech
Bezkonkurenční výhody pronájmu skladu u COOLTAINERS

Když už místo nestačí, je ideální pronajmout si externí skladový prostor

Pronájem externího skladovacího prostoru je díky COOLTAINERS dostupnější než kdykoliv dřív. Nemusíte se obávat dlouhého papírování nebo nějakých průtahů. Víme, že nedostatek místa trápí spoustu domácností i firem, a proto je celý proces pronájmu skladu velmi snadný a rychlý

Je důležité zdůraznit, že pronajmout si sklad dnes může opravdu každý. Protože pod pojmem “skladovací prostor” si nemusíte představit pouze nějakou halu, ale spoustu možností pro každého. Nabízíme například malé samoobslužné mini sklady, kontejnery i větší skladové prostory. Aby si každý, kdo potřebuje, mohl konečně oddechnout a uvolnit si místo doma nebo ve firmě. 

Pronájem skladu s COOLTAINERS probíhá snadno a online

Raz, dva. Celou svou objednávku vyřešíte jedním formulářem. V něm vyplníte pouze:

   • své kontaktní údaje

   • požadavek na velikost skladovacího prostoru

   • dobu pronájmu

  Obratem vám pošleme konkrétní nabídku pronájmu skladu. Není třeba žádné papírování, stačí zaškrtnout souhlas ve formuláři nebo vyřešit souhlas e-mailem.

  Po uhrazení nájemného a kauce vám zašleme kód k otevření zámku a číslo vašeho kontejneru nebo parkovacího stání. Prakticky během několika chvil můžete přijet na místo a začít bezpečně ukládat své věci. 

  Tady si jednoduše pronajmete svůj sklad>>

  Sklady a kontejnery různých velikostí na různých místech

  Jednou z velkých předností pronájmu skladu s COOLTAINERS je široký výběr možností velikostí prostor. K dispozici máme:

    • Malé sklady od 68 m2 do 200 m2 – Jde o pronájem skladů v zavedeném skladovém areálu na Zličíně. Samostatné sklady jsou oddělené zdí a mají vlastní vchod.

   Bezkonkurenční výhody pronájmu skladu u COOLTAINERS

   COOLTAINERS poskytuje bezpečné, pohodlné a cenově dostupné skladování firmám i jednotlivcům v Praze. Poskytujeme jednoduchý a pohodlný pronájem bezpečných prostor na dobu, jakou chcete. Prostor si pronajmete klidně i na 1 den, nebo na celý rok. Prostě jak potřebujete. 

   Najdete nás na 10 místech v Praze, ale taky v Plzni a v Lovosicích. Využijete přímý příjezd autem, bezvadnou ochranu vašich věcí a přístup 24 hodin denně

   Zde jednoduše vyřídíte svou online poptávku k pronájmu skladu>>