Ochrana osobních údajů

Záležitost ochrany osobní údajů striktně dodržujeme a pracujeme s nimi v souladu s platnými právními předpisy, především s nařízením o obecné ochraně údajů ze dne 27. dubna 2016, konkrétně v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v jeho platném znění a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů..

 

Jak se k vašim údajům můžeme dostat?

Vaše údaje nikdy nezískáváme bez vašeho souhlasu. Dostanou se k nám prostřednictvím uzavřených smluv, povolení k zasílání obchodních sdělení, účastí v soutěžích, na eventech apod. Většinou se jedná o jméno, příjmení, email a oblast zájmu.

 

Kdo je správcem vašich údajů?

Správcem osobních údajů je společnost Gift retail s.r.o. se sídlem Pod Harfou 938/60, Vysočany, 190 00 Praha, IČO 05523982 zapsané ve veřejném rejstříku  složka C 265118/MSPH Městský soud v Praze.

 

K čemu vaše údaje vyžíváme?

Osobní údaje využíváme zejména pro tyto účely:

Identifikace smluvních stran a evidence objednávek (tj. smluvní účel)

Marketingové účely naší společnosti (tj. pro marketingové účely – zasílání obchodních sdělení, pořádání soutěží, cílenou reklamu, zasílání dotazníku spokojenosti či hodnocení, zasílání dalších obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. prostřednictvím elektronických prostředků)

 

Jak dlouho vaše údaje uchováváme?

Údaje pro účely smlouvy jsou zpracovávány / uchovávány po dobu 10 let,

údaje pro účely marketingu 3 roky.

 

Jak vaše údaje chráníme?

Veškeré údaje jsou uloženy na bezpečných serverech, kde jsou chráněny proti jakémukoli zneužití třetích stran.

 

Předáváme osobní údaje třetím stranám?

Ne, bez vašeho souhlasu nikdy vaše osobní údaje třetím stranám nepředáváme. Vaše osobní údaje využíváme pouze ke výše zmíněným účelům společnosti Gift retail s.r.o. Ochranu osobních údajů striktně dodržujeme a informace o vás nejsou prodávány, pronajímány ani vyměňovány s třetí stranou. V případě, že pověříme jiného zpracovatele dokončením našich aktivit (např. zasíláním obchodních sdělení), pak po těchto společnostech vyžadujeme manipulaci s daty s maximální ochranou a tyto společnosti mohou využívat tato data pouze k zadaným účelům. I u těchto společností vyžadujeme, aby zacházely s údaji v souladu s tímto prohlášením o ochraně dat a s příslušnou legislativou.

 

Kde můžete zjistit, jaké údaje o vás uchováváme?

Kdykoli nás můžete kontaktovat na emailové adrese pronajmy@cooltainers.cz, kde vám rádi sdělíme podrobnosti.

 

Kde můžete požádat o vymazání nebo omezení používání vašich osobních údajů?

Pokud se rozhodnete z jakéhokoli důvodu k tomuto kroku, kontaktujte nás na emailové adrese t.lichtenberg@cooltainers.cz, kde vaše přání promptně splníme. Chcete-li se pouze odhlásit z odběru / zasílání obchodních sdělení, můžete tak provést sami prostřednictvím odhlašovacího odkazu v rámci obchodního sdělení.

Veškeré další dotazy ohledně ochrany osobních údajů vám rádi zodpovíme na pronajmy@cooltainers.cz.