FAQ - otázky a odpovědi

O pronájmu kontejnerů v našich lokalitách

Jak probíhá celý proces pronájmu?

 

Vyplníte ve formuláři na našem webu své kontaktní údaje, požadavky na velikost skladovacího kontejneru a dobu pronájmu. My vám obratem zašleme konkrétní nabídku pronájmu. Smluvní podmínky se řídí našemi obchodními podmínkami, není třeba žádné papírování, stačí zaškrtnout Váš souhlas ve formuláři nebo potvrdit emailem. Po uhrazení nájemného a kauce Vám zašleme kód k otevření zámku a číslo Vašeho kontejneru nebo parkovacího stání. Během několika chvil můžete začít skladovat nebo parkovat.

Je na místě pro případ potřeby k dispozici technika pro převoz věcí z vozu do kontejneru?

 

Ano.  Na místě je po předchozí domluvě možnost pronájmu vysokozdvižného vozíku i s obsluhou s nosností 9t a paletový vozík. Dále nabízíme služby pomoci s vykládkou v našich lokalitách.

Jak je vyřešené zabezpečení mých uskladněných věcí v kontejnerech?

 

Celý skladovací areál je nepřetržitě střežen bezpečnostní službou a kamerovým systémem. Kontejnery jsou velmi odolné vůči vandalismu. Vaše uskladněné věci jsou ve 100 % bezpečí.

Jaká je v případě ukončení nájmu výpovědní lhůta?

Nájemní vztah může být vypovězen kteroukoliv smluvní stranou i bez uvedení důvodů s výpovědní lhůtou v délce 1 měsíce. Výpovědní lhůta začíná běžet prvním dnem následujícího měcíce.

Mohu poslat na místo stěhováky bez mé přítonosti?

 

Ano, pošleme instrukce přímo stěhovákům jak se dostat do kontejneru a jak ho zamknout kódovým zámkem. Následně můžeme zkontrolovat uzamčení pro Váš klid.

Můžete nám doporučit spolehlivou stěhovací službu?

 

Ano, doporučujeme společnost KP Stěhování, se kterou rádi spolupracujeme.

Je kontejner vlhkuvzdorný?

 

V rozích každého kontejneru jsou větrací otvory. Pokud uvnitř není vlhké/mokré zboží, tak s kondenzací vlhkosti není problém. Kontejnery jsou vyrobené a antikorozní ocele, určené pro námořní dopravu, primárně jsou tak koncipované do vlhkého prostředí.

Jak je to se zámky na kontejner?

 

Na kontejneru jsou 4 místa kam lze umístit visací zámek. Jeden je součástí nájemného. Dálší si můžete přinést vlastní. Nabízíme i možnost zakoupení zámků po předchozí domluvě.

 

Lze prodloužit dobu pronájmu?

 

Ano, po dohodě.

 

Jak probíhá ukončení pronájmu?

 

Pokud nechcete prodloužit smlouvu, tak nám to prosím oznamte včas. Po vyklizení a vyčištění a předání kontejneru Vám bude vrácena kauce na Váš účet.

 

Jak jsou kontejnery přístupné?

 

Areály jsou otevřené nonstop, přístup tedy máte ke svým věcem kdykoliv si vzpomenete.

 

O pronájmu a prodeji kontejnerů na Váš pozemek

Kam lze kontejner umístit?

 

Složit kontejner vyžaduje manipulační prostor. Spojte se s námi, probereme konkrétní sitauci.

 

Mohu si pronajmutý kontejner následně zakoupit?

 

Ano, to je samozřejmě možné, předem můžeme domluvit podmínky možného odkupu.

 

Jakou mají kontejnery životnost?

 

Přepravní kontejnery vydřží i více než 20 let. Pokud uvažujete o vlastním skladovém prostoru, který je navíc mobilní, pak je kontejner výborná investice.