Prodej nových a použitých lodních kontejnerů

Kontejner 20'

6m kontejnery již od 45 000  Kč

Kontejner 40'

12m kontejnery již od 59 000  Kč

Objevte
akční nabídku

Výhody kontejnerů

200+

prodaných kontejnerů

vždy aktuální fotky

každého kontejneru

osobní prohlídka

na depu v blízkosti Prahy
ISO standard 45G1 - záruka kvality
COR-TEN ocel
Sklad bez stavebního povolení
A mnoho dalšího...

Produkty

Lodní kontejner 20' DC

Délka 6m

Lodní kontejner 40' HC

Délka 12m

Lodní kontejner 20' HC

Délka 6m

Lodní kontejner 45' HC

Délka 13,7m

Akční nabídka

Previous slide
Next slide

Nový lodní kontejner 40'HC ONE-TRIP - antracitový

Ať už potřebujete uložit velké množství nářadí, trampolínu nebo ustájit stádo poníků. Díky nadstandardní výšce nabízí lodní námořní kontejner 40’HC více prostoru a neomezené možnosti skladování.

133 100 Kč
včetně DPH
Previous slide
Next slide

Nový lodní kontejner 20'GP ONE-TRIP - modrá

Zajistí ochranu vašeho majetku před větrem, deštěm nebo obřími kroupami. Poslouží i jako spolehlivá garáž pro auto, motorku, koloběžku nebo vodní skútr. A stejně tak ho můžete zakopat v rámci příprav na apokalypsu.

90 750 Kč
včetně DPH
Previous slide
Next slide

Nový lodní kontejner 20'GP DD ONE-TRIP - dvojí vrata - světle šedá

Hledáte dokonalé skladovací řešení pro komerční zboží, cennosti nebo materiál? Už nemusíte! Lodní námořní kontejner 20’GP je jehla v kupce sena, kterou jsme našli za vás.

105 000 Kč
včetně DPH

Funguje to jednoduše

do 24 hodin & online

Vyberte si velikost & stav kontejneru

a odešlete poptávku

Zašleme vám konkrétní cenovou nabídku

s různými druhy kontejnerů

Zašleme návrh
dopravy

na místo dodání

Uhradíte zálohovou
fakturu

kontejner předáváme dopravci

Jsme vám po ruce

potřebujete vybavení, pomoc nebo radu?

Jsme ověřený prodejce kontejnerů s férovým přístupem.

V COOLTAINERS odpovídáme do druhého pracovního dne, nabízíme individuální řešení s reálnými fotografiemi a transparentními cenami. Bez skrytých nákladů. Kromě prodeje poskytujeme další služby, včetně pronájmu skladů, stěhování a parkování obytných vozů.

Poptávkový formulář

* Povinné položky

Časté otázky & odpovědi

Jsme ověřený prodejce, na trhu působíme již od roku 2020 a stojí za námi stovky spokojených zákazníků. Zakládáme si na férovém proklientském přístupu. Každou objednávku pečlivě procházíme a nabídku sestavujeme na míru přímo pro vaše potřeby.

S COOLTAINERS také přesně víte, co kupujete! Ke každé nabídce přikládáme fotky konkrétního kontejneru. Pokud by ani ty nestačily, můžete si kontejner prohlédnout osobně v našem depu nedaleko Prahy.

Cenu nových kontejnerů po jedné cestě najdete vždy u jednotlivých produktů na našem e-shopu.

U použitých a upravených kontejnerů vám pošleme individuální kalkulaci v závislosti na stavu kontejneru a vašich požadavků.

Pro více informací o dopravě si prosím přečtěte informace na stránce Jak nakupovat v sekci Doprava.

Prostřednictvím eshopu odešlete objednávku. My vám obratem zašleme konkrétní nabídku pronájmu, včetně reálných fotografií vašeho kontejneru a domluvíme se spolu na dopravě. Smluvní podmínky se řídí našimi VOP, není třeba žádné papírování, stačí zaškrtnout Váš souhlas ve formuláři či Váš souhlas e-mailem. Kontejner odesíláme po uhrazení zálohové faktury. Pokud máte vlastní dopravu, tak vás kontaktujeme ohledně místa a času pro vyzvednutí.

Vše vyřešíme pohodlně online. Pokud se chcete na kontejner přeci jen podívat osobně, pak si samozřejmě rádi domluvíme schůzku přímo u nás v depu nedaleko Prahy.

V současné době je možná platba pouze přes zálohovou fakturu. Tu vám zašleme na e-mail po předchozím dohodnutí všech detailů, jako je třeba doprava.

Všechny kontejnery jsou buď nové po jedné cestě, nebo použité. U použitých kontejnerů dále specifikujeme kategorie “zachovalé” (viditelně používané, ale zachovalé a funkční bez defektů) a “poškozené” (výraznější poškození, na konkrétní defekty vždy upozorňujeme). Stav je samozřejmě zohledněn cenou konkrétního kontejneru. Ke každé objednávce zasíláme fotky daného kontejneru tak, abyste sami viděli jeho reálný stav. V případě zájmu si také můžete domluvit prohlídku v našem depu nedaleko Prahy.

Vše je na individuální domluvě, dopravu můžete mít vlastní, nebo ji domluvíme za vás. Pokud to necháte na nás, tak dopravné pro každou nabídku jej kalkulujeme zvlášť. Pro přesnou cenu dopravy budeme potřebovat adresu pro složení kontejneru. U velkých kontejnerů velikosti 40’ je pro složení potřeba jeřáb, pro menší kontejnery stačí vozidlo s rukou. Od toho se také odvíjí i potřebný manipulační prostor na místě, ale nebojte, vše s vámi probereme.

Příprava povrchu je pro správné fungování a dlouhou životnost kontejneru naprosto klíčová. Ke správnému uložení kontejneru potřebujete rovný zpevněný povrch a betonové patky, jejichž počet se bude lišit v závislosti na velikosti kontejneru. Při přípravách také počítejte se zráním betonových základů, připravte je tedy nejpozději 14 dní před usazením kontejneru.

Při uložení kontejneru na nerovný nebo jinak nevhodný povrch se kontejner snadno deformuje. Nejčastěji dojde ke křížení konstrukce, což má za následek nedovírající se a netěsnící dveře. Rovinná tolerance základu musí být do ± 5mm, před samotným usazením kontejneru pak vyrovnejte podložkami do roviny ± 1mm.

Kontejner 40′

 • cca 500 krabic
 • obsah kanceláře, nábytek (100m2)
 • obsah bytu – domu 3+1 (100m2)
 • až 12 motocyklů nebo 18 skútrů
 • až 22 europalet

 

Kontejner 20′

 • cca 300 krabic
 • obsah kanceláře (60m2)
 • obsah bytu 1+1, nábytek (60m2)
 • věci z větší garáže
 • až 5 motocyklů nebo 9 skútrů
 • až 10 europalet
 • hořlavé látky, výbušniny, pyrotechnika, střelivo
 • toxické látky
 • omamné a návykové látky
 • potraviny
 • zvířata, rostliny
 • mokré a vlhké věci – kartony, koberce apod.

V rozích každého kontejneru jsou větrací otvory. Pokud uvnitř není vlhké/mokré zboží, tak s kondenzací vlhkosti nebudete mít problém.

Přepravní kontejnery vydrží i více než 20 let. Pokud uvažujete o vlastním skladovém prostoru, který je navíc mobilní, pak je kontejner výborná investice.

Více informací se dozvíte na stránce Jaký vybrat.
Máme pro vás řešení! Nabízíme vám jedinečnou příležitost pronajmout si kontejner pro skladování na kratší i delší dobu. K pronájmu jsou k dispozici jak velké lodní kontejnery, tak i mini sklady (3m2 a 6m2). Veškeré informace najdete na webu.

S námi můžete počítat ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé skladování.

Provozuje Gift Retail s.r.o. 

IČO 05523982
DIČ CZ 05523982

Copyright @ cooltainers.cz

Chci vědět o všech novinkách